Нафтогаз уточнив міжнародному трибуналу оцінку збитків від анексії Криму


Нафтогаз уточнив міжнародному трибуналу оцінку збитків від анексії Криму

Нафтогаз завершив подання до Гаазького міжнародного трибуналу заяви з уточненою сумою збитків, які компанії завдала Росія, анексувавши Крим та конфіскувавши всі активи Нафтогазу.

Як ідеться& у повідомленні пресслужби Нафтогазу, сума збитків, яку у Нафтогазі вимагають компенсувати, становить близько 8 мільярдів доларів – це вартість експропрійованих активів Нафтогазу, зокрема газових вишок на шельфі Чорного моря, а також відсотки, які нарахувалися на цю суму з 2014 року.

«Попри появу в арбітражі в січні 2017 року, Російська Федерація надалі ухилялася від участі в арбітражному провадженні протягом майже трьох років. У грудні 2019 року Росія подала зустрічну заяву щодо розміру компенсації збитків, але не заявила жодного альтернативного розрахунку збитків», – зазначають у Нафтогазу.

За даними компанії, під час слухань справи проти Нафтогазу у трибуналі, Росія не заперечує, що винна у конфіскації активів Нафтогазу, однак стверджує, що не винна Нафтогазу жодної компенсації.

У березні 2019 року Нафтогаз повідомив, що Гаазький арбітраж може до 1,5 років підраховувати суму збитків та суму компенсації, яку Росія має виплатити за анексію Криму Нафтогазу в межах виграної компанією справи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua