Сінгапурський регулятор отримав 21 заявку на ліцензії цифрових банків


Сінгапурський регулятор отримав 21 заявку на ліцензії цифрових банків

Грошово-кредитне управління Сінгапуру (Monetary Authority of Singapore, MAS) отримало 21 заявку на ліцензії цифрових банків.

У червні 2019 року MAS оголосило про те, що планує видати до п’яти ліцензій цифрових банків. Результати відбору будуть оголошені в червні 2020 року. Переможці зможуть почати роботу в середині 2021 року.

Читайте також: Центробанк Багамських островів почав тестувати цифрову валюту

Заявку на отримання ліцензії могли подати як фінансові, так і нефінансові організації. Серед претендентів: сінгапурська компанія Razer, що займається розробкою і виробництвом обладнання для комп’ютерних ігор, сервіс на замовлення таксі Grab і Ant Financial, дочірня компанія китайського інтернет-гіганта Alibaba.

MAS буде оцінювати претендентів за рівнем впровадження технологій, стійкості бізнес-моделі, а також за вкладом у розвиток Сінгапуру як фінансового центру.

Віртуальний банкінг активно розвивається в Азії в зв’язку з тим, що регулятори прагнуть поліпшити якість цифрових послуг і наздогнати в цій сфері західні країни. За останній рік Гонконг, Малайзія і Тайвань ввели ліцензії на надання цифрових банківських послуг.

Влада Сінгапуру ввела два типи ліцензій: повну цифрову банківську ліцензію та ліцензію для роботи тільки з корпоративними клієнтами. Цього року MAS планує видати дві ліцензії першого типу і три – другого.

Для отримання повної цифрової банківської ліцензії компанія повинна працювати в Сінгапурі, мати там штаб-квартиру і контролюватися громадянами країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua