Біткойн визнали найкращою інвестицією десятиріччя


Біткойн визнали найкращою інвестицією десятиріччя

Згідно зі свіжим звітом Bank of America Securities, інвестори віртуальних валют на початку десятиліття отримали неймовірне інвестиційне зростання за 10 років. На початку 2010 року біткойн коштував менше долара, але до 2017 року ціна за криптовалюту зросла до нечуваних 20 тисяч доларів, що дозволило озолотитися всім вкладникам. Таким чином, фінансисти визнали Bitcoin найкращою інвестицією десятиліття.

Про це з посиланням на CNN Business повідомляє Сегодня.

У 2017 році на піку своєї популярності популярна криптовалюта серйозно вдарила по ринку комп’ютерних відеоігор через стрімке зростання цін на відеокарти, позаяк видобуток цінної валюти здійснювалася на спеціальних “майнінг-установках” з відеоприскорювачів. Ця ситуація дозволила ігровим приставкам зайняти нішу, що звільнилася, оскільки ціни на них виявилися нижчими від відеокарт без урахування вартості всього комп’ютера.

Через рік ціна за біткойн впала до 3200 доларів, а до кінця 2019 року криптовалюта піднялася до 7000 доларів. У якийсь момент зростання віртуальних валют допомогло підняти акції AMD.

У зв’язку з тим, що все більше компаній приймають біткойн в якості форми оплати, а також загальною легітимізацією криптовалют в очах деяких скептиків, аналітики передрікають її зростання в 2020 році до 11 тисяч доларів. Тож зараз саме час закупитися “криптою” тим, хто хоче збільшити свої фінанси.

У доповіді Bank of America Securities також перелічені деякі з найгірших інвестицій десятиліття. До них належить к’ят – місцева валюта М’янми. Конфлікт в країні, раніше відомій як Бірма, обрушив валюту так, що один долар, вкладений в к’ят 10 років тому, тепер коштує всього 0,4 одного цента США. Крім того, інвестування одного долара в грецький фондовий ринок на початку десятиліття тепер оцінюється всього в 7 центів через боргову кризу і подальший дефолт у країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua