Ринок праці в Україні: названо найпоширеніший вік людей, які шукають роботу


Ринок праці в Україні: названо найпоширеніший вік людей, які шукають роботу

Загальносвітова тенденція, яка не обійшла стороною Україну, – старіння персоналу. Число українців у віці 40+ на ринку праці становить зараз більше половини, і ця цифра постійно зростає. Водночас, багато компаній женуться за молодими фахівцями, яких не вистачає на всіх.

Як пише сайт Сегодня, Лариса Онипко, керівник проекту “Премія HR-бренд Україна “hh.ua | grc каже, що кадровий голод посилюватиметься, тому багато роботодавців починають працювати з молоддю вже в школах, коледжах, інститутах.

“Роботодавці розуміють, що кадровий голод посилюватиметься і далі, тому починають працювати вже з молоддю. І це стосується не тільки школярів старших класів, де є профорієнтаційні програми; вже починають підтримувати зацікавленість молоді до певних знань, ростять лояльну аудиторію ще зі школи”, – каже Онипко.

Читайте також: Чому українці звільняються з роботи: назвали причини

Як повідомляють фахівці, зараз на ринку праці зустрілися представники чотирьох поколінь: “бебі-бумери”, покоління X, Y і Z.

Згідно з аналізом бази, на здобувачів Y (люди у віці від 19 до 35 років) припадає 58% всіх розміщених резюме. Другу за чисельністю групу становлять “ікси” (люди у віці від 36 до 56 років), на яких припадає 35% всіх резюме. Найменше представлені на ринку праці “бебі-бумери” (люди, що народилися в період з 1943 по 1963 рік, 56-76 років) і Z (ті, хто народився після 2000-х, люди молодше 19 років) – на цих кандидатів припадає 3% і 4% резюме відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua