Нідерландський банк створює сервіс для зберігання криптовалют


Нідерландський банк створює сервіс для зберігання криптовалют

Нідерландський банк ING розробляє рішення для зберігання цифрових активів. У зв’язку з дедалі більшим інтересом до цифрових активів нідерландська міжнародна корпорація банківських і фінансових послуг ING знову прагне розширити свої послуги в індустрії криптовалют, розробивши кастодіальні рішення для зберігання цифрових активів своїх клієнтів.

Про це повідомляє Reuters.

Читайте також: У Мінціфрі розповіли про впровадження криптовалют і їх фінмоніторинг

Незважаючи на те, що проєкт все ще перебуває на ранній стадії, ING вважає, що рішення для крипто-сховищ надасть клієнтам доступ до криптовалют без будь-яких проблем з регулюванням.

ING повідомив Reuters в письмовій заяві, що вони “бачать дедалі більші можливості щодо цифрових активів як на забезпечених активами, так і на власних токенах безпеки”, додавши, що вони “особливо зосереджені на розробці технологій, що лежать в основі цифрових активів, щоб забезпечити своїм клієнтам зручний спосіб отримати доступ до сектору, що розвивається”.

ННаразі все більше фінансових корпорацій розглядають питання про те, яку вигоду вони отримають від технології блокчейна або пропонують рішення для зберігання й інші супутні послуги в криптографічному секторі. Кожна фінансова установа має свою спеціалізацію і розробила блокчейн-рішення.

Наприклад, деякі банки вже створили блокчейн-платформи для транскордонних грошових переказів і розрахунків за кредитами, щоб скоротити час обробки і вартість.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua