Милованов розповів, чого держава не може зробити з підприємствами


Милованов розповів, чого держава не може зробити з підприємствами

В Україні держава може лише змінити своїх представників в управлінні підприємствами, а всі питання щодо управління і розвитку вирішують наглядові ради.

Про це сказав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Читайте також: У Мін’юсті розповіли, як боротимуться з рейдерством

“У нас реформа корпоративного врядування, тому в нас немає процесу бездумного. Ми тільки маємо право, як держава, замінити державних представників (в управлінні держпідприємством. – Ред.). Це все, що ми можемо зробити. Все інше роблять наглядові ради. І наглядові ради несуть відповідальність за те, як працює підприємство”, – пояснив міністр.

Він зазначив, що на особливо важливих підприємствах аналізується, наскільки якісною є робота наглядових рад і керівництва.

“На кількох важливих підприємствах немає наглядових рад. Вони там формуються і будуть вирішувати майбутнє компанії, включно зі стратегією розвитку”, – додав Милованов.

За його словами, в Україні інколи стається, що керівник державного підприємства звинувачує державу, тобто свого роботодавця, у рейдерстві, або може подати у суд, щоб заборонити приватизацію підприємства – і при цьому далі ходити на роботу та отримувати зарплату.

“Це йде боротьба – і ми її виграємо”, – наголосив урядовець.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua