Хто має право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті


Хто має право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті

Деяким громадянам відповідно до нормативно-правових актів України надається право безоплатного проїзду у громадському наземному транспорті.

Про це повідомляє “Укрпастранс”.

Так, у 2019 році право на пільги мають такі категорії населення:

Ветерани війни. Учасники бойових дій та особи, прирівняні до них ( в т.ч. АТО), особи з інвалідністю внаслідок війни та особи, які прирівняні до них, особа, яка супроводжує особу з інвалідністю внаслідок війни I групи.

Чорнобильці. Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою.

Картки для зберігання грошей

Особи з інвалідністю. Особи з інвалідністю I, II, III групи, особи з інвалідністю по зору I-II груп, дитина з інвалідністю, особа, яка супроводжує особу з інвалідністю I групи або дитину з інвалідністю.

Інші категорії громадян. Пенсіонери за віком, військовослужбовці, які стали особами з інвалідінстю внаслідок бойових дій, участники бойових дій, ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони та ін, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, діти до 6 років (без зайняття окремого місця для сидіння), діти з багатодітних сімей, постраждалі учасники Революції гідності.

Довідка Finance.ua:

  • Штраф за безквитковий проїзд в поїзді (далекого, приміського сполучення), автобусі міжміського сполучення – 10-кратний розмір вартості проїзду.
  • Штраф за безквитковий проїзд в громадському транспорті (в тому числі за безквитковий проїзд в електричці, якщо мається на увазі міська) – 20-кратний розмір вартості проїзду .
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua