Товарообіг мережі супермаркетів "АТБ" за 9 міс. сягнув 86,3 млрд грн


Товарообіг мережі супермаркетів "АТБ" за 9 міс. сягнув 86,3 млрд грн

ТОВАТБ-Маркет” (Дніпро), що володіє мережею магазинів формату “дискаунтер” в Україні і входить до складу корпорації АТБ, за підсумками січня-вересня 2019 року збільшило товарообіг мережі до 86,3 млрд грн, що становить 17,2% загального товарообігу роздрібних підприємств України, повідомила прес-служба компанії у вторнік.

Згідно з повідомленнями, зростання загального товарообігу корпорації обумовлене, зокрема, розширенням мережі (до 1030 магазинів по Україні), експериментальним оновленням формату магазину “АТБ” і наявністю сучасної логістичної інфраструктури.

За даними компанії, у січні-вересні середній чек по магазинах “АТБ” зріс на 14,9% або 13,46 грн в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року і склав 103,9 грн. При цьому в загальному товарообігу спостерігається збільшення в частині товарів середнього цінового сегменту.

Доля власних торгових марок (ВТМ: De Luxe Foods & Goods Selected, “Спецзаказ АТБ”, “Своя лінія”, “Розумний вибір”) в товарообігу мережі в січні-вересні 2019 року склала 17,5% (з урахуванням власного імпорту – 20,6%), що на 15,8% (18,1%) більше, ніж за 9 місяців 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua