Samsung звільняє співробітників у Китаї — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung звільняє співробітників у Китаї

Технології&Авто
665
Samsung China звільнить більше третини своїх співробітників. Одинадцять філій і відділень Samsung в країні в результаті будуть об’єднані в п’ять.
Наразі компанія працює над планом звільнення, причому найсильніше це торкнеться бізнесу мобільних телефонів. Звільнення сильно вплинуть на персонал відділу продажів і маркетингу мобільних телефонів.
«Є й інші відділи, проте співробітники бізнесу мобільних телефонів стоять на першому місці в списку скорочень», – зазначило джерело.
У вересні цього року, після закриття останнього китайського заводу мобільних телефонів в Хуейчжоу південнокорейський виробник практично припинив виробництво мобільних телефонів в Китаї. Згідно з попередніми повідомленнями південнокорейських ЗМІ, Samsung Electronics планує довірити щорічне виробництво близько 60 мільйонів телефонів серії Galaxy M і Galaxy A китайським складальникам.
У другій половині 2018 року мобільні телефони Samsung поліпшили показники на китайському ринку, проте через рік частка Samsung на місцевому ринку все ще коливається біля позначки 1%.
За матеріалами:
iXBT.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас