Samsung звільняє співробітників у Китаї


Samsung звільняє співробітників у Китаї

Samsung China звільнить більше третини своїх співробітників. Одинадцять філій і відділень Samsung в країні в результаті будуть об’єднані в п’ять.

Читайте також: Samsung закриває останній завод з виробництва смартфонів у Китаї

Наразі компанія працює над планом звільнення, причому найсильніше це торкнеться бізнесу мобільних телефонів. Звільнення сильно вплинуть на персонал відділу продажів і маркетингу мобільних телефонів.

«Є й інші відділи, проте співробітники бізнесу мобільних телефонів стоять на першому місці в списку скорочень», – зазначило джерело.

У вересні цього року, після закриття останнього китайського заводу мобільних телефонів в Хуейчжоу південнокорейський виробник практично припинив виробництво мобільних телефонів в Китаї. Згідно з попередніми повідомленнями південнокорейських ЗМІ, Samsung Electronics планує довірити щорічне виробництво близько 60 мільйонів телефонів серії Galaxy M і Galaxy A китайським складальникам.

У другій половині 2018 року мобільні телефони Samsung поліпшили показники на китайському ринку, проте через рік частка Samsung на місцевому ринку все ще коливається біля позначки 1%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua