АМКУ дозволив Тігіпку купити столичну «Арену-Сіті»


АМКУ дозволив Тігіпку купити столичну «Арену-Сіті»

Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив компанії T.A.S. Property Limited бізнесмена і політика Сергія Тігіпка придбати понад 50% ТОВ «Арена-Сіті» і ТОВ «КАН», повідомила прес-служба відомства. Таке рішення, як нагадують антимонопольники, забезпечить йому більше половини голосів у вищому органі управління обох компаній.

В АМКУ відзначили, що при розгляді заяв перевірили інформацію в ЗМІ про придбання в квітні 2019 року Тігіпком київського торгово-офісного центру «Арена-сіті» у компанії Group DF олігарха Дмитра Фірташа.

Учасники концентрацій спростували цю інформацію і заявили, що звернулися в АМКУ за попереднім дозволом на придбання компанією T.A.S. PROPERTY LIMITED частки в статутних капіталах ТОВ «Арена-сіті» і ТОВ «КАН», тобто ще до здійснення концентрацій.

Крім того, учасники концентрацій документально підтвердили, що продавцем частки ТОВ «Арена-сіті» і ТОВ «КАН» є суб’єкт господарювання, який не входить до складу структури Фірташа.

Зазначимо, що ТОВ «Арена-сіті» було створено в 2005 році, а його власниками є ТОВ «Ел Ай Інвестментс» (100%). Кінцевий бенефіціар компанії – Микола Ковальчук. Зареєстрований капітал товариства – 26,2 тис. грн.

Довідка Finance.ua:

  • Раніше бізнесмен Сергій Тігіпко заявляв, що група ТАС скуповує активи через дешевизну.
  • У квітні повідомлялося, що Тігіпко купив у Фірташа ТЦ “Арена Сіті” в Києві.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua