Зеленський сподівається на значне зростання економіки в 2020 році — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Зеленський сподівається на значне зростання економіки в 2020 році

Казна та Політика
1407
Президент Володимир Зеленський висловив надію, що в 2020 році Україна перевершить заплановані показники економічного зростання.
Про це повідомляється на сайті глави держави.
“У нас дійсно дуже великі очікування. Хочемо зростати більше, ніж заплановано. Наш консервативний прогноз зростання економіки на наступний рік – 3,7%. Але ми прагнемо до більш швидкого зростання”, – сказав Зеленський під час зустрічі з віце-президентом Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) Вазілом Гудаком.
Глава держави також зазначив, що уряд покладає великі надії і докладає максимум зусиль для розвитку країни і для досягнення цієї мети.
“Сьогодні головне, чого хоче наша команда – це великі зміни”, – сказав Зеленський.
Крім того, президент подякував європейським партнерам за підтримку України і запросив долучитися до реалізації інфраструктурних проектів.
За його словами, для реалізації такого зростання уряд і парламент розробили низку законопроектів, і вже за перші місяці роботи нового складу Верховної Ради народні депутати прийняли закон про концесію, дерегуляційні закони і розблокували приватизацію державних підприємств.
“Це допоможе залучити інвестиції в інфраструктуру і сприятиме створенню нових робочих місць. Також прийнято низку законів щодо перезавантаження правоохоронної системи України, що дуже важливо для захисту прав інвесторів”, – сказано в повідомленні.
Зеленський підкреслив, що один з головних пріоритетів – це інвестиції в розвиток транспортної інфраструктури. Тому Україна зацікавлена ​​в спільних проектах з ЄІБ, спрямованих, зокрема, на відновлення інфраструктури та будівництво доріг в Донецькій і Луганській областях, на розвиток аграрного сектора і підтримку малого і середнього бізнесу.
Президент також зазначив, що наразі портфель проектів Європейського інвестиційного банку в Україні досяг 5,9 млрд євро, і є потенціал до його збільшення.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас