Яка купівельна спроможність в українців - дослідження


Яка купівельна спроможність в українців - дослідження

Середня купівельна спроможність українців 2019 року, як і минулого року, залишається найнижчою в Європі.

Про це свідчать дані аналітичної компанії GfK, яка щорічно проводить дослідження купівельної спроможності серед 42 країн.

Читайте також: Комуналка і їжа: на що українці витрачають свої доходи

Згідно з дослідженням, після сплати обов’язкових платежів європейці в середньому витрачають 14 739 євро (408,4 тис. грн) на людину на рік, тоді як українці – лише 1830 євро (близько 50,7 тис. грн).

Україна посідає в рейтингу 42 місце, трохи кращі показники в Косово і Молдові.

“Шістнадцять країн, що розглядаються в дослідженні, мають купівельну спроможність на душу населення вищу за середній, в той час як двадцять шість країн – нижчу за середній показник по Європі. Україна посідає останнє місце з купівельною спроможністю на душу населення у розмірі 1830 євро”, – йдеться в дослідженні.

Лідером рейтингу є Ліхтенштейн з найвищою середньою купівельною спроможністю 67 550 євро (1,87 млн грн) – це в 37 разів більше, ніж в Україні.

Далі йдуть Швейцарія – 42 067 євро (1,16 млн грн) і Люксембург – в 35 096 євро (972,6 тис. грн). У торішньому звіті GfK середня купівельна спроможність по Європі склала 14 292 євро (396,0 тис. грн), тоді як в Україні – 1,318 євро (36,5 тис. грн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua