Мінфін обговорює з МВФ повернення 155 млрд, інвестованих у "ПриватБанк" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мінфін обговорює з МВФ повернення 155 млрд, інвестованих у "ПриватБанк"

Казна та Політика
1210
Українська делегація на переговорах з Міжнародним валютним фондом обговорює питання повернення 155 мільярдів гривень, витрачених на націоналізацію ПриватБанку.
Про це заявила міністр фінансів Оксана Маркарова в ефірі “Голосу Америки”.
“Стабільність і нормальна робота банківського сектора – це завжди були питання, які розглядалися як з МВФ, так і з ЄС”, – сказала вона.
“Тому що неможливо мати і макростабільність, і економіку, яка стрімко розвивається, без нормально працюючої банківської системи. Тому “ПриватБанк” – дуже складне питання. У нас в даному випадку нічого не змінилося. Є юридична стратегія, якої ми дотримуємося. Є 155 млрд грн грошей платників податків, які держава інвестувала в цей банк… Обговорюється дуже багато питань, в тому числі отримання кредитних коштів назад не тільки від “ПриватБанку”, а й від інших проблемних банків”, – додала вона.
Водночас, Маркарова не розповіла, чи обговорюється з МВФ ситуація навколо судових рішень на користь колишніх акціонерів ПриватБанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.
Маркарова зазначила, що дискусійних тем для обговорення з МВФ значно поменшало, оскільки Україна вже прийняла ряд законопроектів, які раніше завжди були присутні в переговорах. Зокрема – закон про спліт, про економічних операторів тощо.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас