Мінфін обговорює з МВФ повернення 155 млрд, інвестованих у "ПриватБанк"


Мінфін обговорює з МВФ повернення 155 млрд, інвестованих у "ПриватБанк"

Українська делегація на переговорах з Міжнародним валютним фондом обговорює питання повернення 155 мільярдів гривень, витрачених на націоналізацію ПриватБанку.

Про це заявила міністр фінансів Оксана Маркарова в ефірі “Голосу Америки”.

“Стабільність і нормальна робота банківського сектора – це завжди були питання, які розглядалися як з МВФ, так і з ЄС”, – сказала вона.

“Тому що неможливо мати і макростабільність, і економіку, яка стрімко розвивається, без нормально працюючої банківської системи. Тому “ПриватБанк” – дуже складне питання. У нас в даному випадку нічого не змінилося. Є юридична стратегія, якої ми дотримуємося. Є 155 млрд грн грошей платників податків, які держава інвестувала в цей банк… Обговорюється дуже багато питань, в тому числі отримання кредитних коштів назад не тільки від “ПриватБанку”, а й від інших проблемних банків”, – додала вона.

Водночас, Маркарова не розповіла, чи обговорюється з МВФ ситуація навколо судових рішень на користь колишніх акціонерів ПриватБанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Маркарова зазначила, що дискусійних тем для обговорення з МВФ значно поменшало, оскільки Україна вже прийняла ряд законопроектів, які раніше завжди були присутні в переговорах. Зокрема – закон про спліт, про економічних операторів тощо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua