Які депозити актуальні цієї осені в Укрексімбанку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Які депозити актуальні цієї осені в Укрексімбанку

Кредит&Депозит
2085
Начальник Управління організації та супроводження роздрібного бізнесу державного Укрексімбанку Вікторія Грецька:
З початку року ставки банків за депозитами фізичних осіб продовжують повільно знижуватися. Так само, як і облікова ставка НБУ, яка встановлює орієнтири щодо вартості залучених та розміщених коштів. Але при цьому уповільнення інфляції та зміцнення курсу національної валюти створюють гарну нагоду отримати реальний додатковий дохід від розміщених на депозитному банківському рахунку коштів. Також гарним сигналом є те, що днями міжнародне агентство Fitch підвищило кредитні рейтинги України з позитивним прогнозом.
Які депозити актуальні цієї осені в Укрексімбанку
У цій ситуації вдалим рішенням буде розміщення коштів у надійному державному банку, який може запропонувати вигідні умови депозитів і при цьому незмінно стабільно відповідає за всіма зобов’язаннями.
Сьогодні в Укрексімбанку найбільшою популярністю користуються вклади строком від 6 місяців і більше, оскільки вони мають вищу дохідність. Значна частина вкладників обслуговується тут уже протягом багатьох років, довіряє банку і розміщує кошти на тривалі строки. У вересні Укрексімбанком найвищу для клієнтів дохідність встановлено за вкладом «Класичний строковий» – до 17% відсотків річних у гривні, до 4,6% у доларах США та до 3% в євро.
Водночас для деяких клієнтів важливо мати можливість швидко отримати кошти у разі необхідності і бажано – без втрати відсотків. Для них Укрексімбанком запроваджено депозит «Оптимальний», який розміщується на 7 днів з пролонгацією до 210 днів. Виплата процентів відбувається щотижня, а процентна ставка збільшується у кожному періоді розміщення коштів і сягає 16,50% у гривні, 5% у доларах США та 4% річних в євро.
Укрексімбанк не обмежує клієнтів у строках та інших суттєвих умовах депозитів, надаючи гнучкі фінансові рішення – вклади з правом дострокового повернення або без нього, з можливістю поповнення, з періодичною виплатою відсотків або їх капіталізацією тощо, а також широкий вибір валют, включаючи швейцарські франки.
Детальну інформацію можна дізнатися на сайті банку eximb.com.
За матеріалами:
Укрексiмбанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас