Вчені розробили безпечні для навколишнього середовища батарейки (інфографіка) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Вчені розробили безпечні для навколишнього середовища батарейки (інфографіка)

Технології&Авто
671
Дослідники Технологічного університету Чалмерса, Швеція, і Національного інституту хімії, Словенія, розробили технологію створення безпечних для навколишнього середовища батарейок.
Вченим вдалося розробити нешкідливі для навколишнього середовища акумулятори з удвічі більшою щільністю енергії, ніж у звичайних батарейок.
Використання технології алюмінієвих батарей може дати низку переваг, в тому числі високу щільність енергії, а також той факт, що вже існує налагоджена промисловість з виробництва і переробки цього металу.
У порівнянні з сьогоднішніми літій-іонними батареями, новий підхід дослідників може помітно знизити виробничі витрати.
«Матеріальні витрати і вплив на навколишнє середовище, які ми очікуємо від нашої нової розробки, набагато нижчі, ніж те, що ми бачимо сьогодні, що робить їх застосування можливим для, наприклад, зберігання запасів енергії від сонячних елементів», – каже один з авторів роботи, професор кафедри фізики Технологічного університету Чалмерса Патрік Йоханссон.
Вчені розробили безпечні для навколишнього середовища батарейки (інфографіка)
Звісно, про комерційне використання технології говорити поки рано. Як передчасно і стверджувати про «смерть» літій-іонних акумуляторів. Тим більше, що самі вчені націлені не на це. Їхнім основним завданням є надання безпечної для навколишнього середовища (але не на догоду зменшенню ємності і зручності) альтернативи традиційним акумуляторам, що забезпечить м’який перехід із застарілих джерел живлення на нові.
За матеріалами:
ГолосUA
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас