420
Міжнародні туристи віддають перевагу подорожам літаками
— Світ
Майже дві третини всіх міжнародних туристів світу користуються авіатранспортом: торік частка таких мандрівників склала 58%.
Про це в ході дискусійного блоку “Розвиток туризму в Україні. Потенціал і виклики” повідомив президент Національної туристичної організації України Іван Ліптуга.
За його інформацією, загалом минулого року в світі було зафіксовано 1,4 млрд міжнародних туристів. З них більшість – 58% – в своїх поїздках користувалися авіаційним транспортом.
Найпопулярнішим напрямком вже традиційно стали країни Європи – їх відвідали 51% міжнародних туристів, тобто близько 713 млн осіб.
Тим часом, країною, яка заробила на туризмі найбільше, стали США. Що стосується держави, чиї громадяни в турпоїздку витратили найбільше, такю став Китай.
В Україні статистика відвідування туристами не ведеться, однак, згідно з даними Держприкордонслужби, торік нашу країну відвідали 14,3 млн іноземців.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Літні подорожі під загрозою: у ЄС стрімко закінчується авіапальне
Яке нове правило запроваджують в Польщі в аеропортах
Кількість компаній з іноземним капіталом у рф скоротилася на 35%
У МВФ прогнозують зростання цін у світі через війну в Ірані
ТОП-5 напрямків для відпустки у червні
Венеція відновила туристичний збір
