Світові фондові індекси показали найбільше падіння за кілька років


Світові фондові індекси показали найбільше падіння за кілька років

Фондові індекси напередодні різко пішли вниз за підсумками торгів на біржах у Великобританії і США. Причиною стало зниження ділової активності в США і побоювання ескалації торгової війни.

Про це повідомляє Market Watch.

Читайте також: СОТ більш ніж удвічі погіршила прогноз-2019 щодо зростання світової торгівлі

Індекс лондонської біржі FTSE 100 на момент закриття у середу знизився на 3,2%, що стало найсильнішим падінням за день з січня 2016 року.

Американські індекси також були в мінусі протягом всієї торгової сесії – S&P 500 впав на 1,8%, а Nasdaq – на 1,6%, що стало найсильнішим падінням за останні кілька тижнів. Крім того, Dow Jones за день знизився на 1,86%, а за підсумками двох торгових сесій його падіння перевищило 3% – це найгірший початок кварталу для індексу з 2008 року, пише видання.

Азіатські біржі в четвер також відкрилися в мінусі. Японський Topix впав на 2,1%, що стало найгіршим результатом за два останні місяці. Схожа ситуація і в Австралії – тут падіння склало 2,2%. У Китаї і Південній Кореї біржі закриті через державні свята.

Експерти банку UBS називають причиною падіння індексів торгову війну між США і Китаєм, зниження рівня ділової активності, а також дані про зайнятість у Сполучених Штатах. Найбільше падіння в Нью-Йорку продемонстрували енергетичний і фінансовий сектори.

Експерти при цьому вказують, що хоча макроекономічна статистика демонструє непогані показники, однак рівень виробництва по всьому світу продовжує знижуватися.

Також на економіку впливають геополітичні чинники: занепокоєння у трейдерів викликає ситуація із загрозою імпічменту Трампа і ризиком жорсткого Brexit без угоди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua