Світові фондові індекси показали найбільше падіння за кілька років — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Світові фондові індекси показали найбільше падіння за кілька років

Фондовий ринок
1056
Фондові індекси напередодні різко пішли вниз за підсумками торгів на біржах у Великобританії і США. Причиною стало зниження ділової активності в США і побоювання ескалації торгової війни.
Про це повідомляє Market Watch.
Індекс лондонської біржі FTSE 100 на момент закриття у середу знизився на 3,2%, що стало найсильнішим падінням за день з січня 2016 року.
Американські індекси також були в мінусі протягом всієї торгової сесії – S&P 500 впав на 1,8%, а Nasdaq – на 1,6%, що стало найсильнішим падінням за останні кілька тижнів. Крім того, Dow Jones за день знизився на 1,86%, а за підсумками двох торгових сесій його падіння перевищило 3% – це найгірший початок кварталу для індексу з 2008 року, пише видання.
Азіатські біржі в четвер також відкрилися в мінусі. Японський Topix впав на 2,1%, що стало найгіршим результатом за два останні місяці. Схожа ситуація і в Австралії – тут падіння склало 2,2%. У Китаї і Південній Кореї біржі закриті через державні свята.
Експерти банку UBS називають причиною падіння індексів торгову війну між США і Китаєм, зниження рівня ділової активності, а також дані про зайнятість у Сполучених Штатах. Найбільше падіння в Нью-Йорку продемонстрували енергетичний і фінансовий сектори.
Експерти при цьому вказують, що хоча макроекономічна статистика демонструє непогані показники, однак рівень виробництва по всьому світу продовжує знижуватися.
Також на економіку впливають геополітичні чинники: занепокоєння у трейдерів викликає ситуація із загрозою імпічменту Трампа і ризиком жорсткого Brexit без угоди.
За матеріалами:
Mind
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас