СОТ більш ніж удвічі погіршила прогноз-2019 щодо зростання світової торгівлі


СОТ більш ніж удвічі погіршила прогноз-2019 щодо зростання світової торгівлі

Всесвітня торгова організація (СОТ) більш ніж удвічі погіршила прогноз щодо зростання обсягів світової торгівлі в поточному році – до 1,2% з квітневих 2,6%.

Про це йдеться в релізі організації.

“Обсяг світової торгівлі товарами, як очікується, збільшиться на 1,2% в 2019 році. Це значно нижче прогнозу квітня щодо зростання торгівлі, який становив 2,6%”, – йдеться в релізі. У 2020 році СОТ очікує прискорення зростання торгівлі до 2,7%, проте це також гірше від весняного прогнозу в 3%.

СОТ називає головним негативним фактором для прогнозу торговельні конфлікти. Ризиками також є фінансова волатильність і макроекономічні шоки. Як наголошується в релізі, в першій половині поточного року зростання експорту та імпорту сповільнилося у всіх регіонах світу. Торгові ризики залишаються досить високими, і прогнози на 2020 рік залежать від того, наскільки стабілізується ситуація.

Між найбільшими економіками світу, США і Китаєм, з 2018 року йде так звана торгова війна. За цей час сторони не раз сідали за стіл переговорів, в яких відзначали прогрес, проте в результаті знову взаємно підвищували імпортні мита.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua