Українська телеком-сфера заробила 32 мільярди (інфографіка)


Українська телеком-сфера заробила 32 мільярди (інфографіка)

Українська телеком-сфера за перші шість місяців 2019 року заробила 32 млрд грн.

Про це повідомила прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ).

Читайте також: Мобільним операторам заборонять списувати гроші без згоди абонента

“За перше півріччя 2019 року українська телеком-галузь заробила 32 мільярди 31 мільйон 900 тисяч гривень”, – сказано в повідомленні.

Зокрема, згідно зі звітом, 62,3%, або 19,9 млрд грн, припадає на послуги мобільного зв’язку. Крім цього, 17,4%, або 5,57 млрд грн доходу отримали телеком-компанії, що надають послуги фіксованого доступу до інтернету.

Доходи від надання фіксованого широкосмугового доступу до інтернету склали 5,57 млрд грн, а мобільні оператори отримали відповідно 56,5% доходу від надання доступу до інтернету.

Також 7,4% від загальної суми, або 2,37 млрд грн, склали доходи від надання послуг фіксованого телефонного зв’язку. Ще 12,9% доходів телеком-галузі, або 4,14 млрд грн, припадає на інші телеком – послуги: користування каналами, кабельною каналізацією електрозв’язку, супутні послуги та ін. В структурі доходів від надання послуг фіксованого доступу до інтернету 95,3%, або 5,315 млрд грн, припадає на надання послуг споживачам, а 4,7%, або 259,6 млн, – операторам та провайдерам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НКРЗІ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua