Маркарова розповіла про динаміку переговорів з МВФ


Маркарова розповіла про динаміку переговорів з МВФ

Українська влада “не випадає з нормального графіка” переговорів із Міжнародним валютним фондом.

Про це заявила міністр фінансів України Оксана Маркарова в інтерв’ю Радіо Свобода.

Читайте також: Гончарук назвав драйвери економічного зростання України

«Це вже третя програма, щодо якої я особисто теж веду переговори. Можу вам сказати, що, швидше за все, коли нам вдавалося домовитися з початку ініціювання програми до моменту отримання staff level agreement – це було кілька місяців», – сказала Маркарова.

Вона підкреслила, що практично неможливо домовитися про фінансування за період двотижневої місії.

«Тобто переговори мають свою динаміку. Є ініціація, є обмін інформацією, є місія, яка формально приїжджає, проводить зустрічі. Зараз у нас йдуть дискусії, ми обговорюємо проекти документів. Сподіваюся, найближчим часом ми ці дискусії фіналізуємо. Однак ми точно не випадаємо з нормального графіка», – заявила міністр.

Маркарова додала, що Україна планує візит урядової делегації на річні збори Міжнародного валютного фонду в середині жовтня.

«Там заодно продовжимо переговори, але ще раз – ці переговори тривають сьогодні, завтра. Для цього не потрібно бути фізично в одному місці», – сказала Маркарова.

Як повідомлялося, місія Міжнародного валютного фонду працювала в Києві 12-26 вересня. За результатами візиту в Україну керівник місії Рон ван Роден заявив, що МВФ буде обговорювати нову програму співпраці з Україною протягом найближчих тижнів.

За його словами, економічне зростання стримує слабке бізнес-середовище, зокрема, недоліки в законодавчій системі, наскрізна корупція, а також той факт, що в великих галузях економіки домінують неефективні державні підприємства або олігархи, що стримує конкуренцію та інвестиції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua