АМКУ дозволив власнику мережі Prostor купити "Космо"


АМКУ дозволив власнику мережі Prostor купити "Космо"

Антимонопольний комітет України надав дозвіл власнику мережі магазинів з продажу парфюмерно-косметичної продукції ProStor Вадиму Тугаю придбати опосередкований контроль над drogerie-мережею “Космо”.

Про це свідчить рішення АМКУ.

Як зазначається, розглянувши заяву уповноважених представників Вадима Тугая і компаній Ringside Limited, Cortefill Invests Limited (обидві – Нікосія, Кіпр), а також Elandia Holdings Limited і Giancintoco Holdings Limited (обидві – Лімассол, Кіпр), регулятор прийняв рішення дозволити опосередковане придбання бізнесменом контролю над компанією Giancintoco Holdings Limited.

Концентрація полягає в придбанні Тугаєм через дочірню компанію Ringside Limited акцій Giancintoco Holdings Limited, що забезпечують перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, “Джіасінтоко Холдінгз Лімітед” (Нікосія, Кіпр) станом на 2 жовтня є учасником з часткою 100% в статутному капіталі ТОВ “Суматра-Лтд”, яке розвиває мережу парфумерно-косметичних магазинів “Космо”, що належить інвестфонду SigmaBleyzer.

Керівником Elandia Holdings Limited, згідно кіпрських реєстрів, виступає співзасновник SigmaBleyzer Лев Блейзер.

Нагадаємо, раніше Вадим Тугай вирішив безпосередньо оформити контроль над мережею Prostor, засновником якої він є.

У липні-2019 АМКУ дозволив йому придбати частку ТОВ “Стиль Д” (Дніпро), що розвиває мережу Prostor, через кіпрські компанії Ringside Limited і Amikod Limited.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua