Huawei готова продати ексклюзивну ліцензію на технології 5G американській компанії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Huawei готова продати ексклюзивну ліцензію на технології 5G американській компанії

Фондовий ринок
348
Засновник і голова китайської компанії Huawei Жень Чженфей готовий продати ліцензію на технології мереж п’ятого покоління (5G) тільки одній компанії, при цьому він хоче, щоб вона була американською.
Про це пише агентство Bloomberg.
У четвер він підтвердив свій намір продати ліцензію на весь портфель технологій, який буде включати в себе дизайни чіпів, обладнання та програмний код.
“Ми хочемо запропонувати ексклюзивну ліцензію одній західній компанії, щоб вона змогла домогтися економії на масштабі, що надасть підтримку бізнесу”, – заявив CEO Huawei.
При цьому він зазначив, що компанія повинна бути американською, оскільки в Європі вже працюють конкуренти Huawei, такі як Nokia Oyj і Ericsson AB.
Влада США звинувачує Huawei в тому, що її продукція використовується в шпигунських цілях, в тому числі, в телекомунікаційних мережах. Huawei заперечує ці звинувачення і намагається підвищити довіру до своєї продукції.
Голова Huawei підтвердив зроблений раніше прогноз, згідно з яким обмеження на експорт технологій США, введені Вашингтоном, можуть скоротити щорічні продажі компанії приблизно на $10 млрд.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас