Ericsson оцінив в $1 млрд витрати на врегулювання з владою США справи про корупцію — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ericsson оцінив в $1 млрд витрати на врегулювання з владою США справи про корупцію

Фондовий ринок
214
Ericsson AB, найбільший світовий виробник обладнання для бездротових мереж, оцінив в $1 млрд потенційні витрати на врегулювання претензій американської влади в рамках великої справи про корупцію.
Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) почала розслідування стосовно Ericsson в зв’язку з можливим порушенням компанією американського Закону про протидію корупції за кордоном (Foreign Corrupt Practices Act) ще в 2013 році. Мін’юст США проводив своє розслідування з 2015 року.
“Розслідування, що охоплює період до кінця першого кварталу 2017 року, сфокусоване на порушеннях ділової етики, допущених компанією в шести країнах: Китаї, Джібуті, Індонезії, Кувейті, Саудівській Аравії та В’єтнамі”, – йдеться в прес-релізі Ericsson.
Ericsson, яка співпрацювала з регуляторами, заявила, що процес врегулювання цієї справи триває, і компанія не може коментувати її деталі.
Проте, Ericsson вже може оцінити свої потенційні витрати в рамках цієї справи. Компанія зарезервувала 12 млрд шведських крон ($1,2 млрд), що буде відображено в її звітності за третій квартал 2019 року.
“Зарезервована сума враховує поточну оцінку витрат, пов’язаних з врегулюванням американських розслідувань, – сукупні грошові санкції з боку SEC і Мін’юсту США, як очікується, складуть $1 млрд, а також інші потенційні витрати, пов’язані з врегулюванням”, – йдеться в прес-релізі Ericsson.
В ході розслідування компанія виявила різні порушення, в тому числі недостатній внутрішній контроль за діями співробітників, і вдалася до відповідних дисциплінарних заходів.
“Ми змушені визнати, що в минулому компанія зазнала невдачі, – заявив головний виконавчий директор Ericsson Бор’єе Екхольм. – Зараз я можу запевнити вас в тому, що ми щодня докладаємо зусиль, домагаючись, щоб етика і дотримання регулятивних норм були основою нашого бізнесу” .
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас