Для внутрішніх авіарейсів можуть скасувати сплату ПДВ


Для внутрішніх авіарейсів можуть скасувати сплату ПДВ

Міністерство інфраструктури пропонує скасувати стягування ПДВ з внутрішніх авіарейсів, щоб стимулювати ринок внутрішньої авіації.

Про це в інтерв’ю виданню “Фокус” сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Читайте також: Міністерство планує розділити Укрзалізницю на три оператори

“Ми можемо скасувати для внутрішніх рейсів ПДВ, це логічно, багато країн так роблять. Це нормальна історія, яка не під МАУ, не під SkyUp, а під національного українського оператора”, – сказав він.

Криклій зазначив, що МІУ обговорює таку можливість з Міністерством фінансів і бюджетним комітетом Верховної Ради.

“Спілкуємося. Ніхто не каже, що це завтра буде виноситися в зал. Поки це предмет для дискусії. Але це правильне рішення, тому що воно буде стимулювати ринок внутрішньої авіації”, – сказав глава МІУ.

Крім того, Криклій заявив, що Мінінфраструктури не буде компенсувати авіакомпаніям втрати через обльот території РФ, в тому числі МАУ Ігоря Коломойського.

“Жодних компенсацій заднім числом або ще чогось в такому роді. У МАУ є заборгованість перед Украерорухом. Близько 1 млрд грн. Держпідприємство подало позов до суду. МАУ подала зустрічний позов, в якому стверджує, що вони через війну, починаючи з 2014 року, змушені були здійснювати обльоти РФ і тому вимагають компенсацію. Про компенсацію цих витрат і мови бути не може. Кабмін таке не підтримає”, – сказав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua