Нацбанк зафіксував збільшення переказів заробітчан на короткострокових роботах


Нацбанк зафіксував збільшення переказів заробітчан на короткострокових роботах

Українські трудові мігранти, які працюють за кордоном на короткострокових роботах (менше 1 року), за І квартал 2019 року переказали до України 2,08 мільярда доларів. Це на 330 мільйонів доларів більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Про це у Національному банку повідомили у відповідь на запит Громадського.

Водночас перекази від заробітчан, які працюють за кордоном на постійній основі протягом першого кварталу 2019 року, навпаки, скоротилися. Вони становили 200 мільйонів доларів порівняно з 230 мільйонами доларів за аналогічний період минулого року.

Загалом протягом перших трьох місяців 2019 року до України надійшло 2,76 мільярда доларів грошових переказів. Це на 7,4% більше, ніж у першому кварталі 2018 року. Більшість цих коштів становили перекази короткострокових трудових мігрантів.

«За підсумками 2018 року обсяг приватних грошових переказів в Україну з-за кордону становив 11,1 млрд доларів; за підсумками 2017 року – 9,3 млрд доларів. Відповідно до прогнозів Національного банку, у 2019-2021 роках обсяги цих переказів зростатимуть, але більш повільними темпами, ніж у попередні роки», — повідомили в НБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua