"Укрпошта" оскаржила заборону на закриття відділень у селах


"Укрпошта" оскаржила заборону на закриття відділень у селах

АТ “Укрпошта” подала апеляцію на рішення Окружного адмінсуду Києва про відновлення стаціонарних відділень в Чернігівській області.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Читайте також: Укрпошта встановила 5000 платіжних терміналів

Компанія оскаржує рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 3 липня у адміністративній справі про відновлення стаціонарних поштових відділень в селах з населенням менше ніж 2000 жителів у Чернігівській області та визнання протиправним і недійсним Стратегічного плану розвитку “Укрпошти” до 2021 року.

“Укрпошта” просить суд скасувати рішення Окружного адміністративного суду і ухвалити нове рішення про відмову ГО “Громадський рух Сергія Коровченка “Оновлення” в частині задоволених позовних вимог до Мінінфраструктури.

Компанія вважає, що висновки суду першої інстанції ухвалено з неповним з’ясуванням обставин і винесенням неправильного рішення.

“Укрпошта” вказує, що поштові послуги можуть надаватися не тільки в стаціонарних поштових відділеннях, а й в пересувних відділеннях.

3 липня Окружний адміністративний суд Києва за позовом громадської організації “Громадський рух Сергія Коровченка “Оновлення” визнав протиправною і недійсною стратегію “Укрпошти” в частині запровадження мобільних відділень в селах з населенням менше ніж 2000 осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua