Німеччина - найбільший виробник пива в ЄС, Україна експортувала 19 млн літрів (інфографіка)


Німеччина - найбільший виробник пива в ЄС, Україна експортувала 19 млн літрів (інфографіка)

У Європейському Союзі в минулому році було вироблено понад 39 млрд літрів пива, що еквівалентно 76 літрам на одного жителя.

Про це свідчать дані Євростату.

Крім того, в 2018 році ЄС виробив понад 1 млрд літрів пива, що містить менш ніж 0,5% алкоголю або взагалі без алкоголю.

Дві третини пива, виробленого в ЄС, припало на шість країн-членів. Німеччина була найбільшим виробником в 2018 році з обсягом виробництва 8,3 млрд літрів (або 21% від загального обсягу виробництва в ЄС). Іншими словами, приблизно кожен п’ятий літр пива, виробленого в ЄС, походить з Німеччини.

За Німеччиною йдуть Великобританія (4,5 млрд літрів, або 12%), Польща (4,0 млрд, або 10%), Іспанія (3,6 млрд, або 9%), Нідерланди (2,4 млрд, або 6% ) і Бельгія (2,4 млрд, або 6%).

У порівнянні з 2017 роком в Італії зафіксовано найбільше зростання виробництва пива, що містить алкоголь (21%), далі йдуть Угорщина (11%) і Чехія (6%).

Натомість, виробництво пива в Британії впало на 20%, в Австрії і Словаччині – на 10%, а в Нідерландах – на 9%.

Нідерланди експортували 1,9 млрд літрів пива в 2018 році. Це зробило їх найбільшим експортером пива з усіх країн-членів ЄС, випередивши Бельгію та Німеччину (обидві по 1,6 млрд літрів), за якими йдуть Франція (0,6 млрд літрів) і Великобританія (0,5 млрд літрів).

Внутрішній ринок пива, яке не виробляється в ЄС, незначний. При імпорті з країн, що не входять в ЄС, держави-члени віддали перевагу мексиканському пиву (250 млн літрів, або 52% всього імпорту пива з країн поза ЄС в 2018 році).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua