Українцям спростять перетин кордону Ізраїлю


Українцям спростять перетин кордону Ізраїлю

Глави МВС України та Ізраїлю підписали декларацію про інтенсифікацію співпраці, яка покладе край непорозумінням при перетині кордону громадянами двох країн.

Про це повідомляє прес-служба МВС у четвер, 11 липня.

«За статистикою ДПСУ, 4,5 тисячі громадян нашої держави отримали відмову про перетин кордону в 2017 році, 3,5 тисячі українці не пропустили в 2018 році, а зараз, за півроку відвідати вашу країну не змогли 2,5 тисячі наших громадян», – заявив Арсен Аваков.

Ще у 2017 році МВС України та Ізраїлю створили спільну робочу групу. Саме МВС звернуло увагу на існуючу проблему, ініціювало проведення переговорів та напрацювало пропозиції до Декларації про інтенсифікацію співробітництва.

«Сьогодні ми підписали Декларацію про інтенсифікацію співробітництва, яка остаточно покладе край непорозумінням при перетині кордону», – наголосив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ держави Ізраїль Аріє Дері підкреслив, що спрощення поїздок між країнами для громадян становить взаємний інтерес.

Окремо сторони домовилися створити робочу групу з представників правоохоронних органів наших країн, щоб боротися з незаконним наймом та працевлаштуванням громадян.

Довідка Finance.ua:

  • Підписана Декларація про інтенсифікацію співробітництва дасть можливість забезпечити належне ставлення до українських та ізраїльських громадян під час проходження прикордонного та митного контролів, зменшити час очікування зворотних рейсів, у разі відмови перетину кордону зобов’язує надавати громадянам офіційний документ з причиною відмови.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua