У НБУ прогнозують збереження низьких цін на нафту


У НБУ прогнозують збереження низьких цін на нафту

У Національному банку України прогнозують збереження низьких цін на нафту у 2019 році.

Про це йдеться у Звіті про фінансову стабільність НБУ.

Читайте також: Видобуток нафти в країнах ОПЕК знизився до мінімуму за п’ять років

Зазначається, що протягом перших чотирьох місяців року ціни на нафту відновлювалися внаслідок скорочення поставок з Ірану та Венесуели, зумовленого санкціями США, та узгодженого зменшення видобутку країнами ОПЕК+, однак у травні почалося різке падіння через уповільнення глобальної економіки та геополітичні ризики.

МВФ прогнозує, що в 2019 році ціни на нафту знизяться на 13,4%. У червні зустріч ОПЕК+ може вплинути на ринок нафти, але ризики збереження низьких цін на неї є досить високими”, – йдеться у звіті.

Крім того, вказано, що залізна руда подорожчала через аварію в Бразилії, несприятливі погодні умови в Австралії та високий попит у Китаї. Зазначається, що вартість руди залишатиметься високою, але знизиться порівняно з нинішньою. Дорога руда підтримуватиме ціни на сталь близько до поточного рівня.

“Торік ціни на продовольство були високими. Та з початку цього року вони помітно знизилися. У травні почалося сезонне відновлення, проте перевищення минулорічних рівнів малоймовірне, бо на вартість продовольства тиснутиме слабка економічна динаміка у країнах, що розвиваються”, – йдеться у звіті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua