В Україні можуть закритися близько 80% хостелів


В Україні можуть закритися близько 80% хостелів

В Україні поки не змогли законодавчо заборонити хостели в багатоповерхівках, але держава все ж планує взяти бюджетні “готелі” під контроль. Так, у Верховній Раді зареєстровано два законопроекти щодо врегулювання роботи хостелів.

Якщо депутати підтримають один із законопроектів, закриється близько 80% хостелів, оскільки вимоги неможливо виконати, вважає Олена Моцна, голова Асоціації хостелів Києва.

Йдеться про законопроект № 10237-1. Він передбачає, що хостел повинен мати окремий вхід і евакуаційний вихід. А розміщення хостелу в багатоквартирному будинку, згідно з документом, допускається за рішенням мешканців будинку – мінімум 70% підписів.

Альтернативний законопроект № 10237 визначає норми розміщення на людину – не менше 8 м2, дозволяє хостели тільки на перших поверхах і не вимагає згоди 70% мешканців будинку на появу хостелу.

Втім, як пояснюють експерти, хоч зараз в українському законодавстві нічого і не йдеться про хостели, але йдеться про права мешканців. Тому, спираючись на норми, можна закрити практично будь-який хостел.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua