Україна, Грузія й Азербайджан запустять залізничний маршрут з Китаю до Європи


Україна, Грузія й Азербайджан запустять залізничний маршрут з Китаю до Європи

Україна, Грузія і Азербайджан мають намір налагодити залізничний маршрут з Китаю в Європу і запустити його до 2020 року.

Про це заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк повідомив під час Ukrainian Ports Forum 2019.

“Зараз триває співпраця і робота щодо створення кооперації трьох залізниць: Азербайджану, Грузії і України – з вироблення залізничного маршруту з Китаю в Європу через Каспій і Україну. У Каспійському морі Азербайджанська залізниця оперує двома поромами. В “Укрзалізниці” на балансі також два пороми, якими вони планують спільно оперувати. Зараз стоїть завдання виробити єдиний маршрут і єдиний плаваючий тариф, що дозволить збільшити пропускну здатність і направити всі вантажі через Україну”, – зазначив Лавренюк.

За його словами, українська сторона виконала близько 80% своїх зобов’язань щодо зазначеного проекту, і його запуск очікується в кінці 2019 року.

Раніше повідомлялося, що Україна, Білорусь і Литва запустять новий контейнерний поїзд Containerships train. Проект передбачає організацію перевезень контейнерів у складі контейнерного поїзда Containerships train в сполученні Литва – Білорусь – Україна і назад.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua