"Для українців криз вже досить": Гройсман прокоментував можливий дефолт


"Для українців криз вже досить": Гройсман прокоментував можливий дефолт

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що дефолт не можна допускати.

Про це він заявив журналістам, відео розмови опубліковано на його сторінці в соцмережі Facebook.

Читайте також: Гройсман розповів, в якому фінансовому становищі перебуває Україна

“Я взагалі вважаю, що навіть розмови про дефолт не додають стабільності і є досить шкідливими. Хочу сказати про три роки правління, я не допустив жодної кризи в країні і вважаю, що наше завдання сьогодні – сумлінно виплачувати борги держави, займатися тим, щоб економіка зростала. Хочу підкреслити, що ці борги держави сьогодні є серйозним навантаженням на українських громадян. Не ми їх брали, але їх брали від імені української держави”, – заявив Гройсман.

За словами прем’єр-міністра, Україна повинна утримувати в світі хорошу репутацію і показати, що ми відповідальна країна, яка цінує і поважає свої зобов’язання.

“Дефолт – це глобальна криза. Згадайте 90-ті роки, і я вважаю, що для українців криз вже досит,ь і від будь-яких дефолтів, які несуть за собою дуже серйозні наслідки, в першу чергу постраждають пересічні українські громадяни.

Мільярдери стануть мультимільярдерами, а люди будуть на межі виживання. Тому в цьому випадку вважаю, що найголовніше завдання – це сильна економіка, і фактично я думаю, що та стратегія, яку обрав мій уряд, є абсолютно виправданою”, – додав голова уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua