Венесуела не захотіла відмовлятися від Visa і Mastercard


Венесуела не захотіла відмовлятися від Visa і Mastercard

Центральний банк (ЦБ) Венесуели спростував інформацію про намір відмовитися від фінансових операцій за картками платіжних систем Visa і Mastercard на початку 2020 року. Про це йдеться в заяві Центробанку Боліваріанської Республіки.

ЦБ вказує, що влада Венесуели планує “розробити альтернативний механізм здійснення операцій за кредитними і дебетовими картками”, заснований на біометричних даних користувачів банківських послуг. При цьому в ЦБ підкреслили, що це рішення “не має на меті призупинити операції за міжнародними платіжними системами, які діють в країні”.

Як заначили представники Центробанку Венесуели, нововведення будуть реалізовуватися на практиці тільки після того, як розробники нової технологічної платформи переконаються в її безпечному функціонуванні.

Раніше венесуельський портал Banca y Negocios повідомив, що ЦБ Венесуели має намір призупинити операції за картками Visa і Mastercard до кінця січня 2020 року і нібито з цією метою вже приступив до розробки національної платіжної системи. У публікації зазначалося, що цей крок стане відповіддю на санкції США щодо Боліваріанської Республіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua