Чим відрізняються покоління мобільного зв'язку (інфографіка)


Чим відрізняються покоління мобільного зв'язку (інфографіка)

Президент України Петро Порошенко 17 травня підписав указ “Про забезпечення умов для впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку п’ятого покоління”.

Згідно з цим указом встановлюється відповідний графік впровадження 5G. В Україні цей зв’язок хочуть запустити вже в 2020 році. За словами президента, це нові можливості для людей, ІТ сектора, надходження до Держбюджету, нові інвестиції в Україну, нові можливості для сільської медицини, зокрема телемедицини, а також для “нової української школи”, інтерактивного навчання і безпеки через систему “Безпечне місто”.

Перше покоління мобільного зв’язку розроблялося з 1970 року і було введено в експлуатацію майже через 15 років. Швидкість передачі даних на цьому рівні була всього 2 кбіт/сек.

У 1999 році відбувся запуск 2G. Тут вже швидкість зросла до майже 64 кбіт/с, а також з’явилася можливість використання цифрових технологій.

Третє покоління мобільного зв’язку в світі було реалізовано в 2002 році, а швидкість передачі даних зросла до 2 Мбіт/сек.

У 2010 році було введено революційну технологію 4G, яка забезпечувала безперебійну підтримку низки мультимедійних проектів.

Перші комерційні використання технології 5G очікуються вже в 2020 році. Швидкість передачі даних на цьому рівні очікується на рівні 1 Гбіт/сек.


Інфографіка: ТСН

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua