Приват24 завоював ще одну нагороду


У середу, 15 травня, в столичному клубі D.Fleur відбулася церемонія нагородження за особливі досягнення в банківській сфері – FinAwards 2019.

FinAwards 2019 – це щорічна професійна премія, яка присуджується керівникам роздрібного бізнесу, маркетингу та топ-менеджерам банків за особливі досягнення у розбудові різних продуктів впровадженні технології і клієнтських сервісів. Засновники премії – сайти Finance.ua і Мінфін.

На FinAwards 2019 за перші місця в 15 номінаціях боролися 28 банків нашої країни. Серед іншого на заході було визначено і «Кращий Інтернет банк».

У цій номінації брали участь банки, що надають клієнтам – фізичним особам можливість дистанційного обслуговування on-line в Інтернет за допомогою технології інтернет-банк.

При цьому система банку повинна підтримувати такий мінімальний набір функцій: управління лімітами по картці, контроль залишків за поточними рахунками, оформлення депозиту, оплата комунальних послуг, переказ коштів на рахунки в інших банках.

Бронзу в цій номінації отримав Ощадбанк. Друге місце розділили відразу два банки: Альфа-Банк і Укрсібббанк. Але ось уже другий рік поспіль користувачі і експертне журі віддають перше місце в цій номінації Приват24 від Приватбанку.

Приват24, як і раніше, надає найбільший спектр функцій. Тут є і прості перекази на картку, і комуналка, і бюджетні платежі. Розробники неабияк постаралися, задовольнивши потреби навіть найвимогливіших клієнтів.

Більше того, всі функції Приват24 знайти дуже просто і швидко. А сам інтернет-банкінг – працює як годинник. Послугами користуються понад 6,3 млн осіб.


Керівник напрямку електронної комерції ПриватБанку Христина Кармазіна

На питання, на які основні категорії інтернет-банкінгу Приватбанку робили акцент цього року, керівник напрямку електронної комерції Христина Кармазіна відповіла: «Ми інтегрували Паливні картки на Android, і, найважливіше, ми повністю переписали Приват24 і зробили Приват24 бета-версію для тестування клієнтами».

У банку кажуть, що запуск нового Приват24 вже не за горами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua