0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Експерт пояснив, в яке житло краще інвестувати


Експерт пояснив, в яке житло краще інвестувати

Житло в новобудовах підходить для інвестування, а ось хрущовки будуть лише дешевшати.

Про це розповів експерт Віктор Несін.

За словами експерта, для інвестування краще обирати житло на первинному ринку, або ж в новобудовах, введених в експлуатацію.

“Первинний ринок – це коли ви вносите інвестиції, і забудовник за ваші гроші будує і передає вам квартиру. Вторинний ринок – не важливо, нова чи стара, це коли у людини відразу з’являється право власності. Тому я б сказав так: найкраще купувати на первинному ринку, якщо у вас є можливість десь жити і чекати, поки будівельники будуть добудовувати. Адже це рік-два. Або ж, якщо немає такої можливості – купувати в нових будинках, які недавно були введені в експлуатацію”, – роз’яснив Несін.

Експерт пояснив, що старі будинки, зокрема хрущовки, не підходять для збереження грошей.

“З однієї простої причини: такі квартири, які називаються будинки хрущовського типу, – на них ціна буде тільки падати, а все-таки це вкладення грошей, і ви їх вкладаєте з якоюсь перспективою. Тому – тільки нове житло”, – вважає експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування