В Україні падає попит на нові комерційні авто


В Україні падає попит на нові комерційні авто

Квітневий попит на нові комерційні автомобілі в Україні зменшився на 28% і склав 858 машин.

Про це повідомляє Укравтопром.

Читайте також: Лідери нових авто на українському ринку за квітень

Всього за чотири місяці 2019 року в Україні було поставлено на облік 3398 комерційних автомобілів, що на 16% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Найкращий результат місяці показала французька марка Renault, 220 нових автомобілів якої поповнили український парк вантажних та спец. автомобілів. При цьому Renault покращила свій результат річної давності на 15 відсотків.

На третину, відносно квітня 2018 року, збільшивши реалізацію своїх комерційних автомобілів, друге місце в рейтингу марок зайняв Fiat – 129 нових машин.

Mercedes-Benz посів третє місце з результатом 60 зареєстрованих авто. У порівнянні з торішнім квітнем реєстрації автомобілів цієї марки збільшилися на 62 відсотки.

На четвертому місці Ford, з падінням реалізації на 66%, до 54 шт.

Замикає ТОП-5 квітневого ринку нових комерційних авто – Volkswagen, в заліку якого 50 українських реєстраційних номерів (-34% до квітня 2018 р.).

Кредитні картки для водіїв

Найбільшими втратами в цьому сегменті автомобільного ринку відзначилася марка Citroen, яка посідала роком раніше перший рядок рейтингу. Знизивши відносно торішнього квітня реалізацію своїх машин майже в 9 разів, Citroen опустився на десяте місце рейтингу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua