Waymo вирішила виробляти самокеровані автомобілі в Детройті


Waymo вирішила виробляти самокеровані автомобілі в Детройті

Через кілька місяців після оголошення Waymo про плани обрати завод на південному сході штату Мічиган для випуску автономних автомобілів 4-го рівня, що означає здатність переміщатися в більшості випадків без нагляду людини, дочірня компанія холдингу Alphabet повідомила, що визначилася з вибором в Детройті партнера для виробництва таких транспортних засобів.

Для реалізації цього завдання Waymo буде співпрацювати з розташованою в Детройті компанією American Axle & Manufacturing, виробником автомобільних трансмісій, а також компонентів і систем для них, яку перепрофілюють з метою «повернення робочої сили в регіон, де робочі місця в автомобільній промисловості нещодавно були втрачені».

Wamyo також додала, що буде співпрацювати з цілою низкою партнерів з автомобільної індустрії, включаючи канадську компанію Magna, для оснащення автомобілів своєю системою автономного водіння.

Як стверджує «дочка» холдингу Alphabet, модернізований завод стане першим у світі в своєму роді, коли його запустять у середині 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua