Samsung відкликає всі зразки смартфонів з гнучким екраном після повідомлень про дефекти


Samsung відкликає всі зразки смартфонів з гнучким екраном після повідомлень про дефекти

Компанія Samsung Electronics відкликає всі зразки Galaxy Fold, відправлені для тестування, щоб перевірити повідомлення про поломку екранів, на наступний день після того, як компанія відклала запуск смартфона.

Про це повідомило у вівторок джерело, безпосередньо знайоме з ситуацією.

Рішення про повернення було прийнято після того, як відразу кілька оглядачів повідомили про проблеми в роботі дисплея напередодні призначеного на 26 квітня запуску смартфона зі складним екраном у США, пише Рейтер.

Компанія відклала запуск на невизначений термін. Samsung повідомила, що за попередніми результатами розслідування проблеми з дисплеєм можуть бути пов’язані з впливом на відкриті ділянки петель.

Акції Samsung завершили торги вівторка зниженням на 0,3 відсотка, а акції постачальника петель для Galaxy Fold, KH Vatec Co Ltd, втратили 3 відсотки.

За словами аналітиків, хоча проблема не позначиться на балансі Samsung, перенесення запуску підриває зусилля компанії, спрямовані на створення іміджу новатора.

“З іншого боку, у нас є можливість вирішити цю проблему і виправити її перед продажем смартфонів широкій аудиторії, щоб не було подібних скарг”, – сказав один із співробітників Samsung, який захотів залишитися неназваним.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua