0 800 307 555
0 800 307 555

Boeing завершив випробування 737 MAX з оновленим ПЗ


Boeing завершив випробування 737 MAX з оновленим ПЗ

Boeing завершив льотні випробування моделі 737 MAX з оновленим програмним забезпеченням системи поліпшення характеристик маневрування MCAS.

Про це повідомив голова компанії Деніс Мюїленбург у відеозверненні, яке опубліковано на сторінках Boeing в соціальних мережах.

За його словами, пілоти-випробувачі Boeing виконали 120 польотів на 737 MAX тривалістю понад 203 годин з оновленою системою MCAS.

“Ми виконали офіційний тестовий політ з оновленим програмним забезпеченням. На борту перебували наші ключові технічні фахівці і проектувальники. Це був заключний політ перед сертифікаційним польотом”, — заявив Мюїленбург.

Голова Boeing підкреслив, що йому самому вдалося побувати на борту 737 MAX під час виконання іншого демонстраційного польоту і побачити оновлену систему MCAS, яка працювала так, як було задумано, у різних умовах польоту.

“По всьому світу 85% з більш ніж 50 наших клієнтів і експлуатантів літаків 737 MAX вже змогли відчути оновлене програмне забезпечення за допомогою серії сесій на симуляторі польотів”, — додав Мюїленбург.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
В Контексті Finance.ua