0 800 307 555
0 800 307 555

Україна потрапила до топ-10 «найнещасливіших» економік за версією Bloomberg


Україна потрапила до топ-10 «найнещасливіших» економік за версією Bloomberg

У рейтингу «найнещасливіших» економік світу, який складає Bloomberg, Україна потрапила до першої десятки. Рейтинг складається на основі показників безробіття та інфляції.

Про це повідомляє Bloomberg.

Відповідно до методології, агентство сумує показники інфляції та безробіття у країні, а потім суму, яку отримують у результаті, порівнюють з аналогічним показником інших країн, складаючи рейтинг. За підсумками 2019 року та відповідно до прогнозу на 2019 рік, Україна залишається на 6 місці «найнещасливіших» економік світу.

Зазначимо, що рейтинг розраховують для 62 країн світу. На першому місці у рейтингу — Венесуела, яка набрала 929,8 тисячі балів (для порівняння, Україна набрала 19,7 бала). Першість у рейтингу Венесуелі забезпечує гіперінфляція та високий рівень безробіття, які у 2019 році зросли ще суттєвіше.

Також до переліку топ-10 «найнещасливіших» економік потрапили Аргентина, Південна Африка, Туреччина та Греція. Водночас «найщасливішими» економіками у світі Bloomberg назвав Таїланд, Сінгапур та Японію, де інфляція та безробіття тримаються на найнижчому рівні у світі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua