S&P підтвердило рейтинги України "B-/B"


S&P підтвердило рейтинги України "B-/B"

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings підтвердило довгострокові і короткострокові суверенні кредитні рейтинги України за зобов’язаннями в іноземній і національній валюті на рівні “B/B” і рейтинг за національною шкалою “uaBBB” з прогнозом “стабільний”.

“Незважаючи на підвищення темпів економічного зростання і зниження інфляції, ми відзначаємо невизначеність прогнозу щодо фінансування валютних зобов’язань уряду з термінами погашення після 2019 року, коли україна має досягти нової угоди з Міжнародним валютним фондом (МВФ)”, – йдеться в повідомленні агентства.

S&P нагадує, що в 2019 році на Україну чекають значні виплати за зовнішнім боргом, а також президентські і парламентські вибори.

Агентство зазначає, що прогноз “стабільний” відображає очікування того, що в цілому Україна буде виконувати умови угоди з МВФ в рамках програми stand by на $3,9 млрд, хоча можливі деякі затримки у їх виконанні.

Суверенні рейтинги можуть опинитися під тиском у разі виникнення проблем з пільговим фінансуванням або доступом до ринків капіталу в наступному році, що поставить під питання здатність українського уряду виконувати свої значні зовнішні зобов’язання до кінця 2019 року і в 2020 році, відзначає S&P.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua