0 800 307 555
0 800 307 555

Ілон Маск пояснив наявність камери в салоні Tesla Model 3


Ілон Маск пояснив наявність камери в салоні Tesla Model 3

Генеральний директор Tesla Ілон Маск пояснив користувачам, які стурбовані питаннями конфіденційності, наявність в салоні електромобіля камери, встановленої над дзеркалом заднього виду.

Маск пояснив, що камера призначена для того, щоб автомобіль в кінцевому підсумку міг використовуватися як автономне таксі.

“Це для того випадку, коли ми почнемо конкурувати з Uber / Lyft, – написав генеральний директор в Twitter у відповідь на питання про конфіденційність камери. – У разі, якщо хтось пошкодить вашу машину, ви зможете перевірити відео”.

Ця камера також використовується для забезпечення безпеки в режимі Sentry Mode, призначеному для того, щоб відстежувати навколишню обстановку. У разі реєстрації біля машини будь-якого руху, відразу починається запис того, що відбувається, з усіх встановлених в ній камер.

В наступному твіті Маск підтвердив, що апаратні складові, що дозволяють здавати автомобіль в оренду, до числа яких відноситься ця камера, вже є в автомобілях Tesla, що випускаються зараз, і що це «лише питання завершення розробки програмного забезпечення та отримання схвалення регулювальних органів».

У травні минулого року Маск спрогнозував, що створення для автомобілів компанії функціональності, яка буде являти собою суміш “Uber Lyft і AirBnB”, слід чекати до кінця 2019 року.

Генеральний директор додав, що тільки-но така функціональність в остаточному підсумку з’явиться в автомобілях Tesla, власники матимуть можливість вимикати внутрішню камеру. Поки це не відбудеться, камера буде постійно вимкнена.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
В Контексті Finance.ua