0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

На Apple подали до суду за годинник, що розпухає


На Apple подали до суду за годинник, що розпухає

Мешканка міста в Нью-Джерсі подала позов проти компанії Apple, звинувативши її в порушенні гарантійних зобов’язань.

Як стверджує Джина Пріано-Кайзер, дефект характерний для всіх поколінь годинників Apple до найбільш актуальної моделі – йдеться про акумулятор, який роздувається, призводячи до пошкодження дисплея. Також, йдеться в документах, батарейка може видавлювати дисплей годинника, передає MacRumors.

Жінка описує ситуацію як масову і пропонує оформити колективний позов проти американської корпорації. Пріано-Кайзер впевнена, що Apple в курсі дефекту (або мають бути в курсі), а тому продають свідомо несправні пристрої.

Зазначається, що деякий час тому Apple визнала наявність проблем у декількох моделях розумних годинників, запропонувавши безкоштовний ремонт протягом трьох років після придбання гаджета. Однак в разі нового позову, йдеться в документах, проблеми з акумулятором виникли з вини власника. Ремонт обійшовся Пріано-Кайзер в $229.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування