0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Венесуела планує наростити експорт нафти в Росію і Китай


Венесуела планує наростити експорт нафти в Росію і Китай

На тлі американських санкцій Венесуела скорочує експорт сирої нафти в Індію. Як альтернативу Каракас бачить своїми основними ринками збуту Китай і Росію.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Міністерство закордонних справ Азербайджану виступило із заявою після переговорів у Баку між міністром енергетики Пярвізом Шахбазовим і міністром нафти Венесуели та президентом державної нафтової компанії PDVSA Мануелем Кеведо.

«На зустрічі … Кеведо заявив, що для запобігання різкому скороченню вживається різних заходів і триває диверсифікація експортного ринку, — йдеться в документі. — Росія і Китай вважаються основними пунктами призначення через припинення експорту нафти в Індію».

Індійський ринок має дуже важливе значення для венесуельської економіки, оскільки він був другим за величиною платником готівки за сировину після Сполучених Штатів.

На початку цього року Вашингтон ввів жорсткі санкції проти нафтової промисловості Венесуели і змусив Індію припинити закупівлю венесуельської нафти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування