"Епіцентр" уклав лізингову угоду на $14 млн


"Епіцентр" уклав лізингову угоду на $14 млн

Група компаній (ГК) “Епіцентр К”, що розвиває аграрний напрямок бізнесу з 2016 року, уклала лізингове угоду з компанією “ОТП Лізинг” на фінансування сільськогосподарської техніки на $14 млн терміном на п’ять років.

Згідно з прес-релізом “Епіцентр К”, на січень-2019 профінансовано техніку Case, Manitou та інших брендів на $9 млн, на решту суми “Епіцентр К” планує придбати сільськогосподарську техніку іноземного виробництва.

“Епіцентр К” щорічно оновлює свій парк сільгосптехніки. До кінця поточного року компанія планує на 100% укомплектувати підприємства власними високопродуктивними агрегатами, за винятком комбайнів”, – наголошується в повідомленні компанії.

Як повідомлялося, “Епіцентр” планує в 2018/2019 МР експортувати 550 тис. тонн зерна. Компанія в 2017/2018 маркетинговому році (МР) зібрала 760 тис. тонн зернових і олійних культур.

“Епіцентр К” обробляє понад 111 тис. га у Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Черкаській та Київській областях. До складу групи також входять 20 тваринницьких ферм.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua