В "Нафтогазі" повідомили, які облгази затримують рахунки за газ


В "Нафтогазі" повідомили, які облгази затримують рахунки за газ

Багато людей із затримкою або взагалі не отримують рахунки від облгазів олігарха Дмитра Фірташа (“Регіональна Газова Компанія”).

Про це заявила під час прес-конференції Олена Осмоловська, директор з корпоративних комунікацій Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”.

“Ми отримуємо багато повідомлень, що люди в цьому місяці отримали із затримкою рахунки або досі не отримали їх від облгазів Фірташа. Вчора ми порушили це питання публічно, група РГК (“Регіональна Газова Компанія” – ред.) облгазів Фірташа дуже агресивно сьогодні відреагувала. Ми в принципі вітаємо те, що вони звернули увагу на цю проблему. Сподіваємося, що споживачі цієї групи облгазів отримають рахунки найближчим часом”, – сказала Осмоловська.

За її словами, якщо цього не відбудеться, тоді в рамках адвокаційної ініціативи буде порушено це питання на зустрічах з Мінсоцполітики, з урядом, регулятором, адже, якщо люди не отримали платіжки, то не кожен знайде спосіб заплатити.

“Звісно, можна взяти бланк, внести свої старі показники за лічильником, знайти номер рахунку, на який платили в січні і все-таки заплатити, але багатьом людям це незручно. І може скластися така ситуація, коли людина отримала на руки монетизовануи субсидію, але не мала можливості здійснити платіж”, – зазначила Осмоловська.

Також, Осмоловська повідомила, що в Києві облгази, які не належать групі РГК, позавчора надіслали рахунки в особистий кабінет.

“Ми розсилаємо своїм споживачам в Кіровоградській області рахунки, до речі, за нормами зменшеними (3,28 кубометра на одну людину на місяць – ред.)”, – зазначила Осмоловська.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua