0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Північний потік-2": Клімкін спрогнозував нову газову війну


"Північний потік-2": Клімкін спрогнозував нову газову війну

Росія може зорганізувати нову газову війну, якщо “Північний потік-2” побудують. Після зведення газопроводу Росія просто не дотримуватиметься жодних правил.

Окрім того, спорудження “Північного потоку-2” може становити загрозу для європейської енергетичної безпеки. Таку думку висловив глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін у коментарі “Польському радіо”.

Читайте також: Північний потік-2 може втратити половину газу через директиви ЄС

Безумовно, Росія зорганізує нову газову війну, якщо “Північний потік-2” буде побудовано. Вона використає будь-які засоби. Провокації будуть, як тільки “Північний потік” побудують. І будь-які гарантії з боку Росії… Ну, подивіться, Росія порушила вже все, що можливо, наголосив очільник вітчизняного дипвідомства.

На думку Клімкіна, будівництво “Північного потоку-2” становитиме також небезпеку для всієї Європи.

“Дуже велика загроза існує для європейської енергетичної безпеки і для Європи. Подивіться, що Росія робить стосовно нелегітимно побудованого Кримського мосту. А тепер уявіть собі: через Балтійське море вона перекачує більш, ніж 1000 мільярдів кубометрів газу. Як вона буде захищати цей транзит, до яких провокацій вона буде вдаватися?” – сказав міністр.

Клімкін також розповів, як далі діятиме Україна, щоб захистити себе від загроз, що можуть виникнути через будівництво газопроводу. Зокрема, він висловився про співробітництво із Польщею.

“Ми разом із Польщею будуємо інтерконектори, говоримо про постачання газу, говоримо про постачання скрапленого газу, говоримо про поєднання енергетичних систем. У нас, до речі, дуже багато класних проектів. Маємо довести їх до кінця. Україна і Польща – особливі стратегічні партнери у всьому. Але, зокрема, і в енергетичному секторі. Від нашого партнерства, від нашої дружби дуже багато буде залежати в контексті того, як Європа буде виглядати в наступні роки”, – додав глава МЗС України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування