0 800 307 555
0 800 307 555

Fast Company представив рейтинг найбільш інноваційних компаній на 2019 рік


Fast Company представив рейтинг найбільш інноваційних компаній на 2019 рік

Fast Company представив рейтинг найбільш інноваційних компаній на 2019 рік. У топ-3 увійшла тільки одна американська компанія, а Apple втратила в списку 16 позицій.

Топ-10 найбільш інноваційних компаній світу за версією Fast Company:

1. Meituan Dianping — китайська платформа, яка дозволяє замовляти їжу, бронювати готелі та квитки. Компанії також належать велосипедна компанія Mobike і власний таксі-сервіс.

2. Grab – південноазійський сервіс таксі.

3. NBA — національна баскетбольна асоціація.

4. Walt Disney Company — на думку Fast Company, Disney заслужив місце в рейтингу завдяки роботі над власними відеосервісами.

5. Stitch Fix — сервіс для шопінгу за підпискою, який використовує ШІ, щоб підбирати одяг для клієнтів. Ці речі й аксесуари відправляються потенційному покупцеві — він може залишити вподобане і повернути те, що не підійшло.

6. Sweetgreen — мережа ресторанів і сервіс доставки їжі від фермерів.

7. Apeel Sciences — компанія створює їстівні покриття для фруктів і овочів, які допомагають їм довше зберігатися свіжими.

8. Square – розробник рішень для прийому та обробки електронних платежів.

9. Oatly — шведський виробник продуктів харчування, який зробив популярним один з найбільш «модних» напоїв 2018 року — вівсяне молоко.

10. Twitch – стрімінговий відеосервіс від Amazon.

На 13 місце рейтингу потрапила компанія-розробник VPN-сервісу HotSpot Shield. Alibaba посіла 15 сходинку, Apple — 17 місце, Mozilla — 49 позицію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua