0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні будуть розвивати мережу швидкісних шосе


В Україні будуть розвивати мережу швидкісних шосе

В Україні будуть розвивати мережу швидкісних шосе. В рамках цієї програми “Укравтодор” розширить об’їзну дорогу навколо Житомира, побудує новий об’їзд навколо Львова та реконструює ділянки траси Київ-Харків.

Детальніше про плани дорожників розповів колишній заступник міністра інфраструктури України, експерт з транспортних питань Олександр Кава.

Читайте також: Рахункова палата перевірить 11,5 млрд грн субвенцій на місцеві дороги

За словами експерта, Україні потрібна мережа швидкісних автомобільних доріг, але будувати нові хайвеї – дорого і довго. Тому вживаються заходи для того, щоб розширювати мережу швидкісних шосе.

“Наприклад, триває робота з реконструкції дороги Київ-Полтава-Харків, яка доводиться до категорії швидкісне шосе з 4 смугами руху. В цьому році на цій дорозі буде відремонтована ділянка Лубни-Полтава, будуть введені в експлуатацію два об’їзди сіл в Полтавській області, це села Покровська Багачка і Красногорівка. Буде введений в експлуатацію південно-західний об’їзд Полтави”, – перерахував він.

Також, за його словами, будуть виконуватися роботи з реконструкції дороги від Полтави до містечка Валки в Харківській області.

“Об’їзд Житомира також буде розширено з двох до чотирьох смуг руху. Відповідно, можна буде заощадити близько 10 хвилин часу в поїздці на цьому напрямку”, – повідомив Кава.

Експерт також розповів про початок будівництва північного об’їзду навколо Львова.

“Це дозволить громадянам, які їдуть з багатьох регіонів країни в напрямку Польщі через Львів, економити 50-60 хвилин часу. Південний об’їзд досить довгий – 44 км, він вузький, має 2-3 смуги руху, там постійні колони йдуть назустріч одна одній. Новий північний об’їзд буде 24 кілометри, матиме 4 смуги руху, дворівневі розв’язки і проїзд по ньому буде займати не більше 10 хвилин. Тоді як зараз доїхати до траси, що веде в напрямку Шегинь, займає більше години”, – розповів колишній заступник міністра інфраструктури.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua